Informacje o kanalizacji

Informacja dla mieszkańców miejscowości Izabelin  Dziekanówek

 W dniu 27.03.2018r został dokonany odbiór techniczny I etapu budowy kanalizacji. Informujemy, że można podłączać posesje do kanalizacji w ulicy Kolejowej, Kwiatowej, Kampinoskiej Kolorowej tylko na odcinkach zaznaczonych na poniższej mapie.

Przyłącza kanalizacji grawitacyjnej objęte są dofinansowaniem z budżetu Gminy w formie dotacji w wysokości do 50% kosztów budowy przyłącza na terenie posesji, jednak nie więcej niż 3000,00 zł. W celu otrzymania dotacji należy zgłosić się do Urzędu Gminy w Czosnowie w celu podpisania umowy udzielenia dotacji (p. 21 I piętro tel. 22 785-02-01 wew. 133 p. Mirosław Żbik).

Przyłącza kanalizacji ciśnieniowej wraz z przydomową pompownią ścieków na terenie posesji wykonywane będą na koszt Gminy, natomiast koszty związane z wykonaniem przełączenia przyłącza kanalizacyjnego z budynku do przydomowej pompowni ścieków oraz jej zasilenia w energię elektryczną pokrywa właściciel nieruchomości. Właściciel ma obowiązek podłączyć budynek do kanalizacji oraz podpisać umowę z Gminnym Zakładem Komunalnym na odbiór ścieków i w ciągu miesiąca od dnia zainstalowania przez Gminę przepompowni (p. 5 parter tel. 22 785-02-01 wew. 168).

UWAGA

Projekty przydomowej pompowni ścieków i przyłączy grawitacyjnych mieszkańcy wykonują na własny koszt – nie dotyczy to osób które dokonały w latach 2014-2015 wpłaty 500,00zł do Gminy (przydomowe pompownie) bądź bezpośrednio firmie AL.  Projekt  (przyłącza grawitacyjne)

Mirosław Żbik

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń do góry