Pismo ws. kanalizacji

Dotyczy Kolektora Ciśnieniowego:

        W związku ze zmianą przepisów dotyczących dofinansowania  kosztów budowy kanalizacji z budżetu Gminy, podpisane porozumienia o partycypacji mieszkańca utraciły ważność i stały się nieaktualne. Koszt podłączenia posesji do kanalizacji ciśnieniowej i wyposażonej w przydomową przepompownię ścieków wykonywane będą na koszt Gminy, natomiast koszty związane z wykonaniem przełączenia przyłącza kanalizacyjnego z budynku do przydomowej pompowni ścieków oraz jej zasilenia w energię elektryczną pokrywa właściciel nieruchomości.

Wykonawcą robót jest firma „Santro” Jacek Trojanowski tel. 501-761-401. Inspektorem nadzoru z ramienia Gminy Czosnów jest  Pan Mirosław Żbik tel. 22 785-02-01 wew. 133.

Przewidywany termin realizacji poszczególnych odcinków określa harmonogram wynikający z zawartej umowy

Dotyczy Kolektora Grawitacyjnego:

W związku ze zmianą przepisów dotyczących dofinansowania  kosztów budowy kanalizacji z budżetu Gminy, podpisane porozumienia o partycypacji mieszkańca utraciły ważność i stały się nieaktualne. Gmina pokrywa koszty związane z wykonaniem odejścia bocznego od kolektora ulicznego do granicy działki, natomiast właściciel wykonuje na własny koszt kolektor od granicy działki do budynku. Przyłącza te objęte są dofinansowaniem z budżetu Gminy w formie dotacji w wysokości 50% kosztów budowy przyłącza, jednak nie więcej niż 3000,00 zł. W celu otrzymania dofinansowania należy zgłosić się do Urzędu Gminy w Czosnowie do Pana inż. Mirosława Żbika (p. 21 I piętro) tel. 22 785-02-01 wew. 133.

Wykonawcą robót jest firma „Santro” Jacek Trojanowski tel. 501-761-401. Inspektorem nadzoru z ramienia Gminy Czosnów jest  Pan inż. Mirosław Żbik.

Przewidywany termin realizacji poszczególnych odcinków określa harmonogram wynikający z zawartej umowy.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń do góry